pozycjonowanie białystok strony internetowe

Pozycjonowanie Białystok


Zainspirowała mnie ta fraza. Nie mogę o niej zapomnieć. Śni mi się dzień i noc. Pozycjonowanie w Białymstoku. Jaka agencja robi to najlepiej? 🙂

Stolica województwa podlaskiego jest słynna z pozycjonowania. Istnieje tu wiele firm z tej mocno rozwijającej się w kraju  i na całym świecie branży. Chciałbym Ci wskazać drogę w wyborze tej najlepszej, jedynej w swoim rodzaju. Ludzie często biorą pod uwagę ogólnie dostępne opinie o tej czy tamtej firmie w sieci. Przestrzegam Cię przed tym. Polecenie znajomego lub znajomej to najlepsza droga do znalezienia firmy, która sprosta Twoim oczekiwaniom.

Co jest najważniejsze w Białostockim wyścigu na szczyty wyszukiwarki?

  • Optymalizacja treści
  • Szybkość ładowania strony
  • Linkowanie
  • Unikalny Content
  • Czarnoksiężnik lub Czarodziejka SEO 🙂

 

Pozycjonowanie stron internetowych w Białymstoku


seo białystok

SEO – czyli jakie placki w Białymstoku są lubiane 🙂

 

Marketing w internecie robiony po omacku to zwyczajnie strata czasu i pieniędzy. Lepiej iść na piwo lub pospacerować po Plantach, a pozycjonowanie zostawić fachowcom. 30 kwietnia 2019 roku wziąłem na celownik tę frazę, którą widzisz w tytule strony. Czy ona będzie pozyskiwać mi fajnych klientów? Czas pokaże. Tymczasem przed rozpoczęciem marszu SEO sprawdźmy, gdzie się aktualnie znajdujemy.

 

Jesteśmy w Białostockich malinach SEO – lokalne pozycjonowanie


SEO po białostocku lub śledzie po kaszubsku

Niby duża konkurencja, ale wystarczy dobre SEO i zdobędziemy Białystok 🙂

 

No cóż, prawda jest taka, że wolimy klientów z centralnej polski. Nigdy wcześniej się na lokalnej frazie nie skupialiśmy. W sumie strona internetowa także powstała kilka miesięcy temu. Zwyczajnie nie było na to czasu. Nadążyć za Algorytmem Google nie jest łatwo, a przecież to nasza pasja. Po co tracić czas na budowanie rozległego bloga? Nie mamy parcia na szkło. Cenimy swoją wiedzę.

 

Prędkość ładowania strony, a narzędzie PageSpeed Insights to czasem dwie różne sprawy. Mogę Cię jednak zapewnić już teraz, że nie ma ono absolutnie żadnego wpływu na pozycję w wyszukiwarce. Cyferki tego narzędzia nie odzwierciedlają rzeczywistej prędkości strony i właśnie dlatego nie przejmuj się tym, aż tak bardzo.

prędkość SEO

Traktujmy to trochę z przymrużeniem oka, choć w SEO również i prędkość jest istotna.

 

Strona nie ma SSL – czy jest w stanie iść w górę? Czy ten certyfikat ma wpływ na pozycje? Przekonajcie się Państwo sami. Pierwsza czwórka go posiada, ale przecież My idziemy na TOP. Nie interesuje nas wcale ani druga, trzecia, czwarta, piąta, szósta, siódma, ósma, dziewiąta czy dziesiąta pozycja. Choć top 5 z ciekawym title oraz meta opisem może mieć fajny CTR, to jednak celem jest tylko i wyłącznie pierwsza pozycja.

 

Czy wystarczy nam cierpliwości na tę podstronę? Trzymajcie kciuki. 🙂


Jak wygląda sytuacja po 3 dniach? Nasza pozycja diametralnie się zmieniła. Jeszcze 106 oczek i będziemy TOP.

pozycja po pierwszym indeksowaniu