Słoń w składzie porcelany

Firmę Wypożyczalnia Mazury obsługujemy od 2017 roku. Na samym początku miała ona tylko 3 jachty motorowe do czarteru na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Obecnie wynajmuje około 10 jednostek. Bez wątpienia Pan Patryk jest obecnie właścicielem najlepiej widocznej, na frazy dotyczące czarteru jachtów motorowych strony internetowej w Polsce.

Prosta strona na WordPress poradziła sobie z dedykowanymi rozwiązaniami szytymi na miarę.

PATRYK TYSZKO WYPOZYCZALNIA

Aktualne pozycje strony www.wypozyczalnia.mazury.pl

wypozyczalnia mazury pozycje

Na sukces strony złożyło się bardzo dużo czynników. Najważniejszym z nich było sumienne tworzenie treści pod wytyczne, które przygotowywaliśmy. Rozbudowa strony, poprawienie nawigacji wewnętrznej oraz linkowanie zewnętrzne pozwoliło od właściwie 3 lat utrzymać stabilne pozycje w TOP3 na 95% fraz, które nas najbardziej interesowały.

Efektem współpracy było wygenerowanie 70 tysięcy wejść z wyszukiwania organicznego w samym tylko sezonie 2019/2020. Warto uwzględnić fakt, że to dość sezonowe frazy. W przyszłym roku startujemy z pozycjonowaniem kolejnej strony Pana Patryka, tym razem będzie to serwis ogłoszeniowy dotyczący wszelkiego rodzaju atrakcji na Mazurach.

Sprawdź jak wygląda strona www.wypozyczalnia.mazury.pl